Kontakt os

Du er altid velkommen til at kontakte os med spørgsmål vedr. bestilling lige som vi gerne hører ros eller ris.

Send en mail
info@camphverringe.dk

Ring til os
+45 65 34 10 52

Vores adresse
Blæsenborgvej 200
Dalby, 5380

Instagram
@camphverringe

Facebook
@camphverringe

Åbningstider

Vores åbningstider ændre sig i løbet af sæsonen, men I kan altid sende en mail på info@camphverringe.dk eller ligger en besked på vores telefonsvare på 65341052, så vender vi tilbage, når vi er på kontoret. Her kan I se åbningstiderne i vores åbningsperiode.

 MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
C-periode bortset fra Helligadage8-168-168-168-168-198-198-16
Påske8-168-168-198-198-198-198-19
Store Bededag8-168-168-168-198-198-198-16
Kr. Himmelfart8-168-168-198-198-198-198-16
Pinse8-168-168-168-168-218-218-21
B-periode bortset fra helligdage8-188-188-188-188-208-208-18
A-Periode bortset fra uge 278-228-228-228-228-228-228-22
Uge 278-218-218-218-218-218-218-21
Eterårsferien uge 428-168-168-168-168-188-188-12